درباره ما

شرکت شیما فیلم در سال 1373 بنیاد نهاده شد و یک سال بعد ، در قالب مسئولیت محدود، با تاسیس کارخانه تولید نوارهای ویدئویی (VHS) در منطقه آزاد ، فعالیتخود را به عنوان «اولین تولید کننده نوارهای ویدئو و نوار کاست در ایران » آغاز کرد .

این شرکت پیشرو ، پس از گذشت پنج سال از آغاز کارخود ، در سال 1379 ،موفق شد مجتمع کارخانجات شیما فلم را در استان گلستان راه اندازی کند. ظهور تحولات گسترده در تکنولوژی نوارهای ویدئویی و نوار کاست،تغییر ذائقه مشتریان و به طبع ،نیاز بازار را در پی آورد ، در همان آغازین روزهای ورود تکنولوژی لوح های فشرده (سی دی و دی وی دی ) به ایران ، شرکت شیما فیلم با درک ضرورت همگام شدن با موج تغییر تکنولوژی را در کارخانه های خود به کار بست و بر تولید لوح فشرده انگشت نهاد .

به موازات این تغییر رویکرد ،ساختار شرکت شیما فیم چهره سهامی خاص به خود گرفت . هم اینک،با توجه به سند چشم انداز و ورنمای سیاست های شرکت در راستای برآورده سازی تمامی نیازهای مشتریان ،شیما فیلم گام های قاطعی برداشته است تا محصولاتی هرچه بهتر روانه بازار لوح فشرده نماید و وفاداری مشتریان بازار خود را روز به روز ماندگارتر سازد .

در حقیقت ، شیما فیلم با درک نیاز کنونی بازار و پیش بینی روندهای آتی این صنعت و در راستای افزایش رضایت مشتریان، شاخص های مقابل را در راس فعالیت های خود قرار داده است: 

  • کیفیت در کالا
  •  رقابت در قیمت
  • سرعت در زمان
  • اطمینان در خدمات
  • راحتی در سفارش دهی
معرفی کارخانه شیمافیلم